Цена

18.800ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Дрзачи за Squat, Professional Hero

Професионалната опрема од Hero серијата е прилагодлива за широка комерцијална употреба и е изградена да трае. Овие сталаци за клекнување се сестрани и цврсти, Можат да бидат самостојни или можете да ги наместите на одредена далечина со шипка за дополнителна сигурност.

Карактеристики:

 • Силна робустна со квалитетна изработка
 • Приспособлива висина
 • Одлична за широка комерцијална употреба
 • Приспособлива ширина
 • Едноставна за монтажа
 • Дебелина/големина на цевката (mm):
  60x60x2
  50x70x2
 • Нето тежина на справата: 46 kg
 • Димензии на составена справа (mm): 1520x742x1805
 • Максимално дозволена тежина на тегови и шипки: 200 kg
 • Гаранција: 12 месеци

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024