Цена

11.070ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Држачи за шипка
Овие цврсти држачи за ипка едноставно се регулираат по висина за изведување на различни вежби, клекнувања, потисок со клупа, подигнување на прсти, превиткувања итн

Многу цврсти и стабилни направени од цевки со димензии 50x50X1,5mm.Прилагодливи по висина од 98 до 170цм.Во комбинација со една регулирачка клупа овозможуваат изведување на сите вежби кои вклучуваат потиснување, клекнување, подигнување итн. Иделани за домашна и комерцијална употреба

Карактеристики:
Должина: 51 cm
Ширина: 48 cm
Висина: 100 - 170 cm
Тежина: 19 kg
Боја: crna
Гаранција: 1 година

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024