Цена

18.500ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Half Cage Rack Professional

Ако навистина имате мал простор на располагање за домашна теретана и неможете да внесете Power Rack кафез, тогаш одлучете се за економичната верзија таканаречена Half Rack(полукафез).

Half Rack исто така овозможува сигурно кревање на тегови и најчесто се користи за клекнувања и олимписки подигнувања. Изграден од високо издржлив и цврст материјал со приспособлива висина на носачите.

Карактеристики:

  • Заштеда на простор и пари.
  • Сигурно и безбедно кревање на тегови.
  • Идеален за изведување на клекнувања и олимписки подигнувања.
  • Цврст материјал
  • Едноставна монтажа
  • Дебелина/големина на цевката(mm): 60x60x2
  • Нето тежина на справата: 40 kg
  • Димензии на составена справа (mm): 1120x740x1695
  • Максимална носивост на тегови и шипки: 200 kg
  • Гаранција: 12 месеци

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024