Цена

530ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Recovery Twin топка

Gymstick Recovery Twin Ball топка за масажа идеална за масажа на мускулите и опуштање. Топката го активира метаболизамот и носи олеснување на болките во мускулите. Дали барате алат за помош за самомасажа или само сакате да се грижите и ги негувате повеќе грбот вратот и целото тело нашите масажни топки се совршениот избор за вас.

  • Големина 15,7 x 8 cm.
  • Материјал: EPP.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024