Цена

750ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Простирка од EVA материјал. Ултимативна повеќенаменска простирка во идеален сооднос на цена и можности кои ги нуди. Аеробик, јога, пилатес, BLT, сончање на плажа, кампување, едноствано се што ке посакате и по достапна цена.

Димензии 1730 x 610 x 3 mm

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024