Цена

1.150ден

-14% Акција
978ден Заштедуваш
172ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Издржливa  и робуснa повеќенаменска проститрка за вежбање израборена од  ПВЦ материјал. Идеален сооднос на цената и спектарот на употреба. Аеробик, јога , пилатес, БЛТ , сончање на плажа , кампување, се  што ќе посакате е изводливо. 

Димензии : 163 x 61 x 0,4 с

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024