Цена

2.840ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Специјално изработени според барањата на корисниците и специјална формула од мешавина на материјали за да ги задоволат сите корисници на спортски сали и клубови. Достапна цена и нуди врвни карактеристики:

 

Максимална удобност, врвна изработка и изглед

Исклучителна долговечност и отпорност

Не се лизга

Лесно одржување и перење

Боја: сива

Димензии: 140 х 60 х 0,6 см

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024