Цена

1.010ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

 

Појас за истегнување

Појасот за истегнување е едноставна алатка за целосна мобилност на телото што ви помага да извршите истегнување. Добивате поголема флексибилност, опсег на движење, подобро закрепнување на мускулите и намалување на вкочанетоста на зглобовите. Кога се користи редовно, исто така, спречува повреди. Повеќекратните јамки ви овозможуваат да го користите во различни позиции на држење.

Должина: 180 см (10 јамки).

Големина (см): 180 x 2,5 x 0,5

Тежина (кг): 0,13

Состав ПП и гума

Пакување (см): 22 x 12 x 4

Пакување (кг): 0,18

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024