Цена

500ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ако имате навистина напнати области во грбот, рамената, вратот, колковите, глутеусот, глуждовите или кој било друг дел од телото – оваа lacrose двојна топка за масажа ќе помогне во олеснување на непријатноста. Едноставно легнете на масажерот со проблематичниот дел од телото и ослободете ја напнатоста.

 

Димензии: 13 x 6 см

Материјал: TPE (термопластични еластомери / гума)

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024