Цена

5.000ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ладен масажер

Масажа и ладен третман во едно. Го намалува воспалението и отокот од тренинг, спортски повреди, артритис и многу повеќе. По замрзнување на топката од нерѓосувачки челик, останува подолго ладна од ледот. Не се топи, така да можете да се ослободите од напнатоста на мускулите без мокар неред.

Големина (cm): 18,5 x 8 x 5

Тежина (kg): 0,12

Материјал: Нерѓосувачки челик, ПП

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024