Цена

1.820ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Gymstick Trigger ролерот е идеален за масажа и заздравување на мускулите.

 

Ролерот е добро прилагоден за масирање на стапалата, грбот, внатрешните и надворешните бутови, нозете и листовите, како и вежби за истегнување на грбот и вежби за подвижност.

 

Техничка информација:

EAN 6430062513875

Големина (см): 60 x 14 x 14

Тежина (кг): 1,6

 

Материјали: ЕВА и ПВЦ

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024