Цена

2.060ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Предизвикајте рамнотежа, стабилност, координација и градење на мускулна сила со оваа табличка за рамнотежа со висок квалитет.

 

Висината на плочата е прилагодлива така да ги зголемува тешкотијата и интензитетот.

 

Издржлива плоча со површина што не се лизга обезбедува сигурност при употреба, дури и за време на тренинг со висок интензитет.

 

Техничка информација

EAN 6430016906227

Големина (см): 39,5 х 39,5 х 7,5-10

Тежина (кг): 1,48

Материјали: Дрво и ПП

Макс. Корисник (кг): 120

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024