Цена

1.230ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Платформа за бaланс - фитнес, 36 см

Предизвикајте рамнотежа, стабилност, координација и градење на мускулна сила со оваа табла за рамнотежа со висок квалитет.

 

Висината на плочата е прилагодлива така што ги зголемува тешкотијата и интензитетот.

 

Издржлива плоча со површина што не се лизга обезбедува сигурност при употреба, дури и за време на тренинг со висок интензитет.

 

  • Техничка информација
  • EAN 6430016901543
  • Големина (см) 36 х 36 х 5
  • Тежина (кг) 0,56
  • ПП материјали
  • Макс. Корисник (кг) 100

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024