Цена

2.940ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Core Roller, 90 cm 


Совршен за зајакнување на торзото, издржливост и за рамнотежа на долниот дел од телото.Може да се користи и за нежно истегнување и самомобилизација на зглобовите и 'рбетот.
Достапно е во две димензии: 45 см и 90 см!

    Големина: 90х15х15цм
    Тежина (кг): 0,42;
    Материјал: ЕВА

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024