Цена

249ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Трендовска нота на вашиот изглед! За да го направите вашиот секојдневен изглед комплетен, заокружете го со добри спортски чорапи ZOE кои ќе го подигнат целокупното чувство на вашата облека. Впечатливи и удобни, црни или бели, овие чорапи се носат со патики, но и други секојдневни обувки. Се прилагодуваат на секој стил, од спортски со патики и дуксер, до кежуал со фармерки или фустани. Спортските чорапи ZOE ќе додадат трендовска нота на вашето издание. Карактеристики: Материјал: 80% памук, 18% полиамид, 2% еластин Режим на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени Направено со љубов во ЕУ Зои

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024