Цена

3.600ден

-70% Акција
1.080ден Заштедуваш
2.520ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Змиски дезен за нова модна авантура! Едноставно парче кое гарантира одличен изглед и заводливост! Змискиот дезен никогаш не излегува од мода, а сега можете да го носите и на хеланки. Покажете го вашиот стил и загрејте ја атмосферата на тренингот со дезен кој ги прави хеланките гламурозни и ефективни. Резервирани за најхрабрите, овие смели хеланки гарантираат совршена облека што не може да остане незабележана. Одличен изглед и дизајн! Хулахопките Thalia имаат се што ви е потребно за да вежбате врвен тренинг, а сепак да изгледате и да се чувствувате одлично! Квалитетниот и еластичен италијански материјал обезбедува целосна слобода на движење, но и прекрасно го обликува телото за да се чувствува безбедно и удобно во сите ситуации. Карактеристики: Истегнување: исклучителна растегливост и зафат Comfort Fabric: Пријатно и удобно чувство на кожата УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 82% полиамид, 18% еластин Начин на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени Направено со љубов во ЕУ Зои Нашиот модел носи големина S, а неговите димензии се: Висина: 167 см Обем на градите: 82 см Обем на половината: 65 см Обем на колкови: 96 см

ZOE табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ  (cm) 

 ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

ДОЛЖИНА ВО ЧЕКОР (cm)

XS 80-83 62-65 88-93 76
S 84-88 66-70 94-98 76
M 89-93 71-75 99-103 76.5
L 94-98 76-80 104-108 77
XL 99-103 81-85 109-114 77

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се мерната лента да не е премногу затегната.

Обем на половина - Измерете на најтесниот дел од половината, внимавајте мерната лента да не е премногу стегната.

Обем на колкови - Измерете околу најширокиот дел од колковите и пазете вашите стапала да не се премногу оддалечени.

Должина во чекор - Измерете ја внатрешноста на нозете од препоните до подот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024