Цена

340ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Zero Calorie Syrup, Choco-Banana, 425 ml

Zero Calories Syrup 425 ml Choco-Banana – Сируп со нула калории со вкус на чоколадо и банана во пакување од 425 мл

Неверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без масти

Упаство за употреба: Добро протресете пред употреба. Одвојувањето се случува по природен пат затоа протресете. Ставете 1 сервирање (5 мл) во оброци за подобрување на вкусот

Нутритивни вредности; големина на сервирање 5 мл; бр.на сервирања 85

 

5 мл

100 мл

Енергетска вредност

2 kJ / 0 kcal

34 kJ / 8 kcal

Масти

0 г

0 г

-од кои заситени

0 г

0 г

Јаглехидрати

0 г

1.7 г

-од кои шеќери

0 г

0 г

Влакна

0 г

1.6 г

Протеини

0 г

0 г

Сол

0 г

0.04 г

Состојки: Вода, Арома, Згуснувач, Обезмастено какао во прав, Засладувач (сукралоза), Конзерванси (Калиум-сорбат, Натриум-бензоанат)

Информации за алергени: Може да содржи остатоци од млеко, соја, глутен, школки, јајца.

Начин на чување:  Да се чува на суво и ладно место на температура под 25 степени целзиусови. Да не се изнесува на директна светлина и топлина. По првото отварање чувајте во фрижидер и потрошете го во рок од 4 недели.

Нето количина: 425 мл

Производител: Произведено во ЕУ за Polleo Adria d.o.o, Samoborska Cesta 134, 1090, Загреб, Хрватска

Земја на потекло: ЕУ

Одговорен за МК: Ахема ДОО, Загребска 28б, 1000 Скопје

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024