Цена

188ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Неверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без масти&

Упаство за употреба: Добро протресете пред употреба. Одвојувањето се случува по природен &

пат затоа протресете.&

 Ставете 1 сервирање (5 мл) во оброци за подобрување на вкусот&

Нутритивни вредности; големина на сервирање 5 мл; бр.на сервирања 85&

    


5 мл

100 мл

 

Енергетска вредност

2 kJ / 0 kcal

34 kJ / 8 kcal

Масти

0 г

0 г

-од кои заситени

0 г

0 г

Јаглехидрати

0 г

1.7 г

-од кои шеќери

0 г

0 г

Влакна

0 г

1.6 г

Протеини

0 г

0 г

Сол

0 г

0.04 г

Состојки: Вода, Арома, Згуснувач, Обезмастено какао во прав, Засладувач (сукралоза), &

Конзерванси (Калиум-сорбат, Натриум-бензоанат)&

Информации за алергени: Може да содржи остатоци од млеко, соја, глутен, школки, јајца.&

Начин на чување:  Да се чува на суво и ладно место на температура под 25 степени целзиусови. &

Да не се изнесува на директна светлина и топлина.&

По првото отварање чувајте во фрижидер и потрошете го во рок од 4 недели.&

Нето количина: 180 мл&

Производител: Произведено во ЕУ за Polleo Adria d.o.o, Samoborska Cesta 134, 1090, Загреб, Хрватска&

Земја на потекло: ЕУ& 

Одговорен за МК: Ахема ДОО, Загребска 28б, 1000 Скопје&

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024