Цена

1.320ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Модерен Јога Мат за вежбање во домашни услови или надвор. Обезбедува нелизгава и безбедна површина за вежбање, како што се истегнување, тренинг со тежини и обука за пилатес. Простирката е издржлива и лесна за чистење.

Големина (см) 172 x 61 x 0,4

Тежина (кг) 0,9

ПВЦ материјал

Пакување (см) 61 x 10 x 10

Пакување (кг) 0,91

SKU: 61170GRAYКоментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024