Цена

2.940ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Дрвената табла за рамнотежа е совршена алатка за развивање на вашата рамнотежа, координација и фитнес.

 

Балансирањето на цврста дрвена табла ефикасно ги активира јадрото и мускулите на нозете. Балансирањето на табла е изненадувачки тешко и предизвикувачко. Таблата за рамнотежа е направена од тврдо дрво, што ја прави издржлива и тивка за употреба. Горниот дел од плочата е обложен со површина што не се лизга за да се зголеми тракцијата и да се направи тренингот со него безбеден.

 

Големина: 80 x 12,8 x 26 cm

Дијаметар на ролери 11 см

Тежина: 3,2 кг

 

Материјали: тврдо дрво, леплива лента (површина што не се лизга)

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024