Цена

945ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Витаминот Д3 допринесува за:

– нормална функција на имунолошкиот систем – нормална функција на мускулите – здрав раст и развој – одржување на здрави коски и здрави заби Витаминот Д3 на Dr. Wolz е со концентрација од 1000 И.Е. во капсула, што претставува препорачана дневна доза. Не содржи глутен, лактоза, бои и конзерванси.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024