Цена

760ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

ВИТАМИН Д3, 180 КАПСУЛИ 

Додаток во исхрана

 Поллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно одбрани состојки од контролирано потекло, сите создадени во ЕУ и клинички тестирани. Како долгогодишен лидер на пазарот за спортска исхрана, кој има долгорочна соработка со најпознатите фармацевти и нутриционисти за исхрана во Европа, ПоллеоСпорт ги користи само најдобрите состојки одобрени од експерти, направени се со цел да ги задоволат вашите потреби.

 Придонесува за одржување на здрави коски

Состојки во препорачана дневна доза

1 мека капсула

Дневна доза: 1 мека капсула ; Дози во пакување: 180

Витамин Д3

10мкг/400IU

 Начин на употреба: Конзумирајте 1 мека капсула еднаш на ден, заедно со оброк.


Состав
: Носител (маслиново масло), компоненти на капсула (желатин од риба, глицерол, вода), витами Д3 (холекалциферол; од ланолин)

 Важна информација:

Да не се преминува препорачаната дневна доза. Производот не треба да се користи како замена за разновидна и балансирана исхрана. Да се чува надвор од дофат на деца.

 Да се чува на ладно и суво место без директна изложеност на сончева светлина, на температура под 25 степени. 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024