Цена

98.340ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Gymstick GT4.0 лентата за трчање е дизајнирана имајќи ги предвид потребите на сите домашни корисници. GT4.0 содржи многу различни програми за обука кои го прават трчањето помотивирано и покорисно. Појасот за трчање што апсорбира удари обезбедува одлични искуства за трчање додека ги штити вашите зглобови и ги намалува повредите.

Брзината на возење може лесно да се прилагоди за 1 - 18 km/h со помош на копчињата за интервенција на воланот или од конзолата. Аголот на трчање може лесно да се прилагоди и за понапорни тренинзи по нагорнина. Цврстата рамка, долгите рачки и застанувањето за итни случаи го прават тренингот безбеден на лентата за трчање.

GT4.0 може лесно да се свитка исправено за да заштеди простор на подот и да се движи со помош на транспортните тркала интегрирани во уредот.

Карактеристики:

 • DC мотор од 1,5 коњски сили (максимална моќност 2,5 КС)
 • брзина на трчање 1-18 km/h
 • агол на трчање 0-15%
 • Површина за трчање 142 x 50 cm
 • Цврста рамка и амортизер
 • Мрежа на извори на енергија
 • Дигитален LED екран (5 панели)
 • Индикатори: време, брзина, растојание, агол, калории, телесни масти, BPM
 • 36 претходно поставени програми за обука, 3 кориснички програми, 1 прирачник, H.R.C. - програма за срце
 • Сензори за отчукување на срцето во рачките, компатибилни со ременот од 5 kHz (не е вклучен), компатибилен со Polars
 • Bluetooth конекција (компатибилна со KinoMap)
 • Кратенки за брзина и агол во рачките
 • Застанување за итни случаи (безбедносна линија), транспортни тркала и рамка што се склопува
 • Макс. корисничка тежина 120 кг
 • 1 година гаранција

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024