Цена

1.650ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Шест хексагонални прстени за подвижност кои можат да се користат индивидуално, делумно или целосно со едноставна комбинација на токи за да се создадат различни вежби за подобрување на брзината, силата, агилноста и флексибилноста.

 

Корисно во вежби со пречки, ви нуди бесконечни можности за вежбање.

 

Идеално за вежбање на подвижност за промена на насоката, страничните чекори и подобрување на кардио

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024