Цена

990ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Thermo-x (Старо име на производот: Ignix) е без ефедрин и синефрин (стимуланси на бета-рецепторите), но сепак е блага формула за забрзување на термогеното согорување на мастите.

Хромот придонесува за нормална макронутриентска работа на метаболизмот и одржување на нормално ниво на шеќер во крвта

Холинот придонесува за нормален метаболизам на мастите

Холинот придонесува за нормална фунцкија на црниот дроб

Употреба:
Земете по 1 капсула 3 пати на ден со вода во редовни интервали, 30 мин пред тренинг и пред оброк.

Состав:

Сервирање: 3 капсули

Количина по сервирање

%DV

Тирозин

600 мг

L-Карнитин

300 мг

Грцинија Камбоџа

300 мг

(60 мг Хидрокси-Лимонска Киселина како активна состојка)

Кофеин

180 мг

Алфа Липоична Киселина

150 мг

† Дневната вредност не е утврдена во ЕУ.

СостАВ: L-тирозин, L-карнитин, L-тартарат, екстракт од Гарцинија Камбоџа (60% хидрокси-лимонска киселина [HCA]), нехидриран кофеин, алфа липоична киселина, магнезиум стеарат, желатин (капсули).

Пакување: 100 капсули

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024