Цена

1.290ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Идеални за спорт и забава

Татами душеците се одличен избор како основа за боречки вештини, фитнес, кросфит, пилатес и каква било форма на обука за која е потребна мека површина. Поради нивната флексибилност и практичност, тие можат да се користат во игротеки и во домаќинствата како површина за играње.

 
Карактеристики:

Лесно склопување и одржување: Рабовите на татамите се исечени како сложувалка што го прави лесен за редење и одржување. Пред употреба, доволно е да го избришете со мека крпа и детергент за под. Татами е лесен за чување, треба да се расклопи и да се чува на суво место каде што нема контакт со влага.

Водоотпорна површина: Површината на татами е термички обработена и врежана, што ја прави водоотпорна и спречува лизгање.

Направено од материјал ЕВА: Татами е изработен од квалитетен материјал ЕВА (етилен винил ацетат), отпорен на удари и виткање.

Двобоен дизајн: Душеците доаѓаат во светло сина и црвена боја кои совршено се надополнуваат. Можете произволно да креирате дизајн по ваш избор.

 

Димензии: 100cm x 100cm x 1,5cm

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024