Цена

530ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Спортска трака 2ком, 10x38 mm

Квалитетна спортска трака како сет од 2ком.Направена е од 100% памук  со акрилно лепило без латекс со кое не се иритира кожата.

  • Ширина: 38 mm.
  • Должина: 10m.
  • Тежина: ;0,07
  • Материјал: 100% pamuk
  • СКУ: 63040

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024