Цена

680ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Кинезиолошка трака, тиркизна – 500 х 5 см

Кинезиолошките траки се користат за ублажување на болката уште од 1970-тите години за да го подржат процесот на природно заздравување. Кинезиолошкта трака обезбедува олеснување и подршка на мускулите и зглобовите и може да се користи за да се спречат или лекуваат голем број на спортски повреди. Кинезиолошката трака е направена од 97% памук и 3% спандекс влакна. Може да се носи во базен или под туш без вадење и брзо се суши. Траката може да остане на кожата до 7 дена. Траката е изработена од акрилен лепак без латекс, кој не ја иритира кожата како што прават конвенционалните траки и овозможува оптимално лепење на кожата. Достапна е во неколку различни бои.

Боја: Тиркизна

Должина: 5m x 5cm x 0,1

Тежина: 0,08g

 

Материјал: 97% памук и 3% спандекс влакна

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024