Цена

200ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Shieldmixer® Defender, практичен и висококвалитетен шејкер ќе стане вашиот нов најдобар пријател пред, за време и особено после тренинг.

Shieldmixer® Defender може да се пофали со висококвалитетна полипропиленска пластика која не содржи BPA, DEHP и други токсични материи, што го прави 100% безбеден за употреба. Капачето на завртката е одговорно за мешање без излевање и протекување, додека отстранливата, лесна за перење мрежа е одговорна за ефикасно разбивање на грутките. Доаѓа во неколку комбинации на бои со атрактивни принтови. Капацитетот на шејкерот е 600 ml. На надворешната страна има мерна вага во ml и oz, што го олеснува дозирањето на пијалокот. Тој е безбеден за микробранова печка и може да се мие во машина за садови.

 

Карактеристики:

Шилдмиксер квалитет, модерен и уникатен дизајн.

Квалитетно и издржливо двострано печатење.

Замислен, дизајниран и произведен во ЕУ.

Без BPA и DEHP

Капацитет 600 ml

Ознаки за волумен во ml и oz

100% отпорен на истекување

За употреба во микробранова печка, машина за миење садови и замрзнувач

Производ за рециклирање

 

Мрежа која се вади за практично и тивко мешање

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024