Цена

200ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Високо квалитетно шише ( бидон) за сите видови на пијалоци со атрактивен дизајн, и сите познати дозволи за контрола на квалитет.

Карактеристики на производот:

  • Елегантен и модерен дизајн 
  • Транспарентни мерни линии за дозирање на пијалокот
  • Гумен штитник  за заби 
  • ЕУ  пластика и производство
  • антибактериски цврст затвор и навој
  • нема одвртување и прскање 
  • без БПА и други токсични материи ,
  • без вкус и мирис на пластика
  • Погоден за превоз 
  • Можете да го наполните шишето со вода или со енергетски пијалок , и да го користите  за време или после физичка активност за да ја надополните течноста во телото. 

Пакување: 1 Спортско Шише

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024