Цена

5.680ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Два прилагодливи тегови од 10 килограми се разноврсна алатка што овозможува низа различни опции за тежини при тренирање на горниот дел од телото.

 

Плочите од леано железо со челична шипка обезбедуваат издржливост за време на тренингот. Текстурираната рачка овозможува подобар зафат за поголема безбедност при употреба.

 

Прилагодувањето на тежината е лесно со завртки со навој.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024