Цена

1.600ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Polleo Sport Posh Workout Bag, Melange/Rose

Polleo Sport Posh Workout Bag е модерна и уникатна за секој тип на тренинг или спорт

Карактеристики:

  • Лесна, издржлива и функционална
  • Една голема преграда која се затвора на патент
  • Две надворешни прегради кои се затвораат на патент
  • Две мали рачки и приспособлив ремен за носење
  • Посебна преграда за патики
  • Материјал: најлон, полиестер
  • Боја: Melange Rose
  • Димензии во цм(ДхШхВ): 40x25x30

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024