Цена

2.000ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Superman Gym is My Power, Meal Cooler Backpack

Дури и суперхероите не можат сами да управуваат со се!

Ви го претставуваме новиот рачен ранец на DC  Супермен!

 

Заборавете на тоа да носите посебна торба во теретана, лаптоп или торба за храна бидејќи овој ранец ќе се погрижи за сето тоа! Бидете подготвени за сè со двете големи прегради во овој ранец!

Вашите омилени херои не ја достигнаа својата целосна моќ без соодветна исхрана. Затоа со овој ранец добивате две големи прегради за храна и мала торба која се вклопува во посебен оддел.

Празна батерија? Никогаш повеќе! Изборен USB слот со кабел 65 см ќе ви овозможи да го поврзете вашиот мобилен телефон со надворешен извор на напојување, така што никогаш повеќе нема да бидете во ситуација кога батеријата е ниска! 

Три одделни прегради, една преграда за храна и една преграда за лаптоп ви даваат доволно простор за сè што ви треба!

Димензии (WxDxH): 43,2 x 17,8 x 28 см

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024