Цена

1.060ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена
  • Издржлив материјал кој може да го издржи секојдневното носење
  • Тока на предната страна за поголема сигурност 
  • Лесено јаже
  • Димензии: 45,5 х 35,5 х 5 см
  • Волумен: 15 литри
  • Полиестер
  • 1240539-410

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024