Цена

790ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Модерна и практична спортска торба Polleo Спорт е идеална за фитнес , спорт и / или секојдневна употреба.

Едноставна, модерна , елегантна и квалитетна

Торбата има една голема преграда со патент и мала преграда со патент на предната страна

Може да ја носите за две кратки рачки и прилагодлив ремен за на рамо

 Polleo Спорт - Да се ​​биде фит е лавовска работа е натпис на предната страна од торбата

Материјал: најлон, полиестер

Димензии: 50x20x28 (ДxШxВ)

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024