Цена

2.290ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Подлога Gymstick, 200х100х0,6 см

Заштитната подлога е развиена за да го заштити подот под кардио машини и уреди за тренинг за сила. Направено од материјал со висока густина за да се заштити секаков вид под од оштетување од тешки уреди како што се траки за трчање, стационирани (собни) велосипеди, елипсовидна кардио опрема и др. Технологијата отпорна на влага овозможува подлогата да се чисти  со сапун и вода. Простирките се дизајнирани со различни модели од обете страни. Не само што изгледа убаво, туку може да спречи движење на опрема. Изработено е од ПВЦ материјал, така што може да биде и јога-мат или душек за вежбање.

Престирката обезбедува целосна заштита на сите подни површини и останува во функција дури и по напорен тренингот. Цврста простирка, дебела 6 мм, за ефикасна апсорпција на вибрациите и ударите. ПВЦ материјал, со големина 200 x 80см.

61178 SKU

EAN 6430062513493

Димензии (см): 200 x 100 x 0,6

Тежина (кг) :2.5

ПВЦ материјал

 

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024