Цена

4.730ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Прилагодливиот тег од 15 килограми е разноврсна алатка која обезбедува низа различни опции за тежина при тренирање на горниот дел од телото.

 

Плочи од леано железо со челична шипка обезбедуваат издржливост за тренингот. Текстурираната рачка овозможува подобар зафат за поголема безбедност при употреба.

 

 

Прилагодувањето на тежината е лесно со завртки со навој.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024