Цена

4.190ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Олимписки шипка трицепс, 90 см

Специјален олимписки бар за обука на мускулите на рацете - трицепс и бицепс, должина 90 см.

Шипката за трицепс овозможува неутрален или „чекан“ зафат, кој ги погодува мускулите на раката многу подобро во продолженијата на трицепсот и вежбите за флексија на бицепс.

 

Дијаметар: 28 мм / 50 мм

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024