Цена

2.150ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Атлетикор бицепс бластер

Поддршка за вашите бицепси!

 

Помагалото за бицепс, т.е. Блисепс Бластер, е исклучително ефикасна помош за изолација при тренирање на рацете. Совршено ги поддржува лактите и ви овозможува да ја одржувате правилната позиција додека вежбате бицепс.

Без мамење когае бицепсот во прашање!

 

Biceps Blaster ги спречува корисниците да „мамат“ додека изведуваат вежби. Оваа силна поддршка за бицепс има придобивки како што се удобност, поддршка и стабилност. Направено е од високо квалитетен материјал на кој корисникот може целосно да се потпре. Исто така, уникатниот дизајн е насочен кон тренинг на мускулите на рацете, градите и рамото.

 

Главни карактеристики:

тешка челична конструкција

целосно прилагодлива лента за прилагодување на вежби

густи и меки перници за удобност

ви овозможува да ги изолирате мускулите на раката и рамото

 

Забелешка: Бучици не се вклучени

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024