Цена

4.300ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

 

Office Ball, 65 см

Office Ball е фенси седиште кое го активира вашето јадро и грб додека седите на него. Ги спречува и намалува болките во грбот, како и проблеми со коските на опашката.

Анти-лизгачкото дно  заедно со додадената тежина ја  држат топката стабилна додека седите или вежбате.

Одлично за канцеларија, дома и на секое место каде што сакате да седите или вежбате. Исто така е одлична алатка за вежбање за целото тело!

Вклучува: прекривка за топка, топка отпорна на пукање, двонасочна пумпа и простирка за вежбање.

Материјал: полиестер (покривка на топката), ПВЦ (топка), песок 0,5 кг (во внатрешноста на топката).

Техничка информација

Големина (см): 65 x 65 x 65

Тежина (кг): 1,55

Материјали: полиестер, ПВЦ и песок

Дополнителни информации:

 

Топката вклучува 0,5 кг песок, рачна пумпа и табела за вежбање.

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024