Цена

1.830ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Fitness topka Gymstick, 65 cm

 

Топката за вежбање е една од најпопуларните алатки во опремата  за домашна фитнес употреба во светот. Примарната придобивка од вежбање со bodyball е што телото реагира на нестабилноста на топката да остане избалансирана, зафаќајќи многу повеќе мускули.

може да се користи за вежбање, тренинг на сила и обука за рамнотежа на повеќе разноврсни начини од која било друга фитнес опрема. Одговара за сите возрасти и нивоа на фитнес.

 

Топката за вежбање Гимистик е изработена од издржлив материјал што не се лизга.

 

Техничка информација

 

Големина (см) 65 x 65 x 65

Тежина (кг) 0,96

 

ПВЦ материјали

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024