Цена

33.490ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Gymstick IC 4.0 е модерен и робустен велосипед за вежбање, дизајниран да ги задоволи барањата на најсложениот домашен тренинг. Разновидни и едноставни програми за обука обезбедуваат ефективни и инспиративни тренинзи. Компјутерски магнетен отпор со замаец од 6 килограми обезбедува непречено и удобно вежбање. Удобното и прилагодливо седло овозможува оптимална положба на седење. Возењето во затворени простории ефикасно ја развива кардиоваскуларната кондиција и ги тонизира вашите мускули.

 

Детали за производот:

 

 • Магнетски отпор управуван од компјутер
 • Замаец од 6 килограми
 • Напојување: напојување од мрежа
 • ЛЦД-дисплеј со сино осветлување
 • Функции на компјутерот: време, растојание, брзина, калории, процент на маснотии, вати, враќање на пулсот и скенирање
 • Програми: 12 претходно програмирани програми, H.R.C. програма и ват програма
 • Сензори за пулс
 • Прилагодување на седиштата: хоризонтална, висина и навалување
 • Прилагодување на шипката на рачката: навалување
 • Интегрирани тркала за транспорт
 • Големина (см): 105 x 64 x144
 • Тежина (кг): 31,4

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024