Цена

42.980ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

FTR 40 справа за веслање 

Со постојан магнетски отпор, заедно со алуминиумското седиште FTR 40 ви нуди исклучително лесно веслање. FTR 40 ви овозможува најудобна положба за веслање, а доколку се преклопи седиштето може да се чува компактно ако не се користи. Големо удобно седиште со подвижни подлоги со прилагодливи Velcro ленти и мултифункционален компјутерски дисплеј кој го комплетира пакетот.


Отпор: Рачно магнетно

Напојување: Компјутерски батерии 

Максимална тежина на корисникот: 120 кг

Големина на производот: 192,5 x 53 x 71 цм / 25 kg

Замаец: Приближно 6 кг

Дисплеј: ЛЦД монитор

Функции на дисплејот: Време, калории, повторувања, вкупно броење и скенирање

Останати детали: Се преклопува (заштеда на простор),  удобно седиште, лизгачки свиоци за поддршка на стапалата, подлога, транспортни тркала.

Сертификат: EN-957 / компјутерски RoHS сертифициран.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024