Цена

3.680ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Оваа шипка обезбедува повеќе позиции на зафат за различни опции за вежбање и може да се монтира на aид или таван.

 Кога е поставен на таванот, има повеќе простор за стомачни, флексија на колк и извртување на нозе. Ако сте сериозни во врска со рамената, рацете и грбот, Pro Chinning Bar е одлична алатка за вас.

 Издржлива челична конструкција и гумени држачи за крај за удобност.

 

Техничка информација

EAN 6430016905916

Големина (см): 98 x 33 x 22

Тежина (кг): 3.2

 

Материјали: челик и гума

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024