Цена

1.390ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Active Workout простирката за активен тренинг обезбедува удобна основа за домашен фитнес тренинг. Тренингот е безбеден и удобен на овој густа, мека и нелизгава подлога за вежбање. Простирката е изработена од еколошки NBR материјали.

 

Техничка информација:

 

Димензии (180 x 60 x 1)

Тежина (кг) 0,91

 

Материјал: ПВ

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024