Цена

9.150ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

 

Gymstick pro step, Аеробик клупа

Клупата за аеробик е многу популарна и е составен дел од опремата на сите фитнес центри. Цврста и издржлива на секое влијание и скок. Површината е изработена од материјал што му овозможува на вежбачот да не се лизга на неа, а која е доволно голема за сите фитнес активности и вежби. Исто така оваа степ аеробик клупа е компактна и едноставна за одстранување кога ќе се заврши со тренингот.

Се подесува на 3 различни висини: 15см, 20см и 25см

Димензии (см) : 97 х 36 х 25

Максимално оптеретување: 120kg

Тежина (kg): 8kg

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024