Цена

3.080ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Овие висококвалитетни PRO PU тегови се дизајнирани за комерцијална употреба.

 

Издржливиот PU материјал ја штити подлогата, не остава траги на подот и нема непријатен мирис.

 

Идеален за клубови, спортски сали и PT студија

Забелешка: Сликата е информативна и вистинската боја може да не одговара на бојата на гира на сликата.

 

Пакување:

1 гира со тежина од 7,5кг

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024