Цена

1.230ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Активна подлога за вежбање која обезбедува нелизгачка и безбедна платформа за вежби, како што се истегнување, вежби за сила и пилатес тренинг. Оваа подлога е издржлива и лесно се одржува чиста.

 

Техничка информација: Димензии: 170 x 60 x 0,4

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024