Цена

16.500ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Запознајте го Fitbit Versa 3 ™, мотивациониот паметен часовник за здравје и фитнес со вграден GPS, активни зони во минута и музички искуства за да бидете во движење.


  • Мотивација, инспирација, персонализација
  • Вграден GPS
  • Срцева фрекфенција 24/7
  • Активни зони во минути
  • Следење на спиењето и резултати од спиење
  • Гласовен асистент
  • Траење на батеријата 6+ дена со брзо полнење ( варира во заисност од користењето и други фактори) Вграден GPS

Трчајте, возете велосипед, пешачете и повеќе без телефон и видете го вашето темпо и растојание во реално време со вграден GPS. Потоа проверете ја вашата мапа за интензитет на тренингот во апликацијата Fitbit


Активните зони во минута

Активните зони во минута го користат вашето отчукувања на срцето во мрување за да измерат напор на вежбање и создаваат звук кога ќе го засилите интензитетот за да можете максимално да ги искористите тренинзите

 

Следење на отчукувања на срцето 24/7

Подобро следење на отчукувањата на срцето 24/7 со PurePulse 2.0, подобрена технологија на Fitbit. Работна температура: -4 ° до 140 ° F. Го следи вашето спиење и  ви пружа подобрa проценка на согорување на калориите.

 

Ниво на кислород

Погледнете ги ноќните нивоа на кислород во крвта со помош на SpO2. Потоа, користете ја апликацијата Fitbit за да ги следите информациите во таблата за здравствени метрики за да видите кога може да има индикации за важни промени во вашето здравје


Гласовни наредби

Користете Google Assistant или Amazon Alexa за да добиете брзи вести, да поставите потсетници за време на спиење и аларми, да ги контролирате вашите паметни домашни уреди и повеќе само со зборување на часовникот (достапноста и функциите на гласовниот асистент може да се разликуваат, видете на fitbit.com/voice)Одговарање на повици

Користете вграден микрофон и звучник за да правите Bluetooth повици без раце, да испраќате до говорна пошта и да ја прилагодувате јачината на звукот (достапно кога телефонот е во близина. Бара почесто полнење)

 

Музика

Чувајте и пуштајте музика и подкасти на Deezer или Pandora, плус контролирајте го Spotify  и се тоа од вашиот зглоб (потребни се претплати за употреба на музички услуги; не се достапни во сите земји) 

* Бесплатна 90-дневна проба на Fitbit Premium за нови корисници на Премиум (само нови корисници на Премиум. ​​Потребен е валиден начин на плаќање. Откажете пред да заврши бесплатниот пробен период за да избегнете претплата. Содржината и одликите може да се разликуваат според јазикот и може да се променат)

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024