Цена

23.150ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Паметен часовник кој ви помага да го намалите стресот и да го следи срцевиот ритам.

Прилагодете се на вашето тело со алатки за здравјето на срцето, управување со стресот, трендовите на температурата на кожата и многу повеќе.

 • Следење на стресот и сензор за EDA
 • Сензор за температура на кожата на зглобовите
 • Известувања за здравјето на срцето
 • Вграден GPS
 • Алатки за подобар сон
 • Водечки дизајн на работ
 • Батерија
 • Fitbit Pay
 • Водоотпорен до 50м
 • Гласовно одговарање на пораки
 • Spotify-управување и спојуванње
 • Вклучува 6-месечен бесплатен пробен период за нови премиум корисници.

 

 • ЕДА откривање и управување со стресот

Апликацијата EDA Scan for Sense открива електродермична активност, што може да укаже на реакција на вашето тело на стрес, за да можете подобро да го следите и управувате со него.

 • Сензор за температура на кожата на зглобовите

Sense ја забележува температурата на вашата кожа секоја вечер за да покаже како таа се разликува од вашата лична основна вредност, за да можете да бидете свесни за трендовите со текот на времето.

Известувања за високи и ниски отчукувања на срцето

Срцевите отчукувања во мирување се клучен показател за здравјето, така што Sense ве информира доколку срцевиот ритам изгледа премногу висок или пренизок.

 • Вграден GPS

Оставете го вашиот телефон дома и следете го темпото и далечината за време на трчање, возење и други активности со вграден GPS - потоа погледнете ја картата за интензитет на вежбање во апликацијата Fitbit.

 • Врвен дизајн

Софистициран лак на прстен од не'рѓосувачки челик кој совршено одговара на дизајнот на нараквицата. Со механизам за брзо ослободување, лесно е да се промени изгледот.

 • Алатки за подобар сон

Изградете подобри навики за спиење - од гледање на реалниот резултат на спиење до подобрување со корисни совети, фази на спиење и начини на спиење.

 

 • Добијте персонализиран увид, бидете инспирирани

 

Користете го вашиот Fitbit секој ден и брзо пристапувајте до податоци за здравјето, активностите и спиењето. Чувствувајте се помоќни со приклучување кон заедницата Fitbit, влегувајте во друштвени предизвици, добивајте детален увид и следете го вашиот напредок додека се подобрувате - сето тоа на едно место.

 

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024